SANAT, Nábrežná 3, 934 01 LEVICE
+421 917 506 271 (od 7:00 do 14:30)

Personál

V našom centre pracuje odborný tím lekárov a sestier s profesionálnym prístupom a s bohatými skúsenosťami a praxou v zahraničí  a sú garanciou vašej spokojnosti a sú zároveň pre vás zárukou, že vaše zdravie bude v tých najlepších rukách.
Personál sa vďaka tomu snaží poskytnúť služby na najvyššej profesionálnej úrovni, čím chceme prispieť k maximálnej spokojnosti našich klientov.

U nás sa stretnete s individuálnym prístupom od prvého kontaktu klient-sestra-lekár až po samotný zákrok.
Každému výkonu predchádza vyšetrenie u odborného lekára, interné predoperačné vyšetrenie a osobná konzultácia s anesteziológom na našom pracovisku, kde sa snažíme, čo najreálnejšie zhodnotiť situáciu a zodpovedať všetky vaše prípadné otázky.
Po každom chirurgickom výkone sa klient môže kedykoľvek skontaktovať telefonicky, prípadne osobne so svojim operatérom a anesteziológom.
Príjemné, nadštandardne vybavené prostredie Vám dáva záruku starostlivosti na tej najvyššej úrovni tak po materiálnej ako aj profesionálnej stránke.

PERSONÁL  a OPERAČNÝ  TÍM

JZS – Kvalifikovaný lekársky tím s citlivým osobným prístupom
Lekársky tím bol zostavovaný s veľkou zodpovednosťou a náročnosťou tak, aby spĺňal vysoké kritéria vzdelania, odbornej erudovanosti a primeranej praxe. Tvoria ho lekárske autority – špecialisti podporovaní skúseným stredným zdravotníckym personálom.
Náš tím sa o Vás postará s profesionalitou a láskavosťou, s akou by pristupoval k najbližšiemu členovi svojej rodiny. JZS Sanat  tak bude pre Vás synonymom odbornosti a dôvery.

…….Dovoľte aby sme sa predstavili……..

Primár oddelenia  a  anesteziológ : MUDr. Fehérová Lýdia
Vedúci lekár: MUDr. Soboňa Viliam
Všeobecná chirurgia  a traumatológia: MUDr. Kóňa Štefan, MUDr. Krajči Dušan,
MUDr. Híc Dušan, MUDr. Kusý Ondrej, MUDr. Horváth Adrian, MUDr. Uhnák Anton,
ORL: MUDr. Foldi Gabriel, MUDr. Obtulovič  Miroslav
Gynekológia: MUDr. Bezáková Jana, MUDr. Bende Gabriel, MUDr. Mančík Gabriel, MUDr. Schweier Eugen
Plastická a estetická chirurgia: MUDr. Tóth Csaba,
Oftalmológia: MUDr. Štefanko Ľubomír
Ortopédia: MUDr. Lauro Jozef
Hlavná sestra: Miháliková Kornélia
Sestry: Katka, Deniska, Vlaďka, Janka, Zuzka, Marika, Miška, Bejka, Zuzka a vždy usmiata sanitárka Zuzka

Moderné operačné a anesteziologické metódy umožňujú skoré zotavenie pacienta a jeho rýchly návrat k fyzickej a pracovnej aktivite. Konzultáciu, predoperačné vyšetrenia, chirurgický zákrok a pooperačnú liečbu absolvujete v rámci jednej polikliniky pod dohľadom stáleho tímu odborných lekárov. Špičkové vybavenie pracoviska umožňuje vysoký štandard v ošetrovateľskej starostlivosti a komfort pre pacienta.

Návrat do domáceho prostredia do 24 hodín
Podľa náročnosti operačného zákroku odchádzate domov bezprostredne po operácii. Pri zložitejších operačných zákrokoch je váš zdravotný stav sledovaný na moderne vybavenej pooperačnej izbe a domov odchádzate do 24 hodín.

Technologickým vybavením patrí poliklinika SANAT k špičke v medzinárodnom meradle

Vyberte Lekára / AMBULANCIU

Informácie